Archiwum

 • KURS MEDYTACYJNY
  Marek Witek - 15-16 października 2016
  Serdecznie zapraszamy na kurs medytacyjny z Markiem Witkiem, w weekend 15-16 października. Kurs odbędzie się w naszym ośrodku, wstęp wolny.
 • WYKŁADY
  Gerd Boll - 27-28 sierpnia 2016
  Serdecznie zapraszamy na wykłady Gerda Bolla w sobotni i niedzielny wieczór, 27 i 28 sierpnia. Wykłady odbędą się w naszym ośrodku, wstęp wolny.
 • Kurs medytacyjny
  Daniel Wysocki - 8-9 kwietnia 2016
  Serdecznie zapraszamy na kurs medytacyjny, który poprowadzi Daniel Wysocki, nauczyciel buddyzmu Diamentowej Drogi z Nagodzic, uczeń Lamy Ole Nydahla.
 • Wykłady
  Karol Ślęczek - 16-17 lutego 2016
  Serdecznie zapraszamy na wykłady Karola Ślęczka, nauczyciela buddyzmu Diamentowej Drogi, ucznia Lamy Ole Nydahla.
 • Wykłady
  Wojtek Tracewski - 25-26 listopada 2015
  Serdecznie zapraszamy na wykłady Wojtka Tracewskiego, nauczyciela buddyzmu diamentowej drogi z Warszawy. Wykłady odbędą się w Teatrze Małym oraz w Buddyjskim Ośrodku Medytacyjnym.
 • Wykład
  Tadeusz Uchto - 23 października 2015
  Serdecznie zapraszamy na wykład pt. "Znaczenie nauczyciela w buddyzmie diamentowej drogi", który poprowadzi Tadeusz Uchto, nauczyciel buddyzmu diamentowej drogi z Poznania. Wykład odbędzie się w Buddyjskim Ośrodku Medytacyjnym w Szczecinie.
 • Kurs medytacyjny
  Marek Witek - 12-13 września 2015
  Serdecznie zapraszamy na kurs medytacyjny, który poprowadzi Marek Witek, nauczyciel buddyzmu diamentowej drogi z Opola. Wykład oraz medytacje odbędą się w Buddyjskim Ośrodku Medytacyjnym w Szczecinie.
 • Festiwal Kultury Buddyjskiej
  II Festiwal Kultury Buddyjskiej w Szczecinie - Maj 2015
  W maju odbędzie się w Szczecinie II Festiwal Kultury Buddyjskiej „Przestrzeń Umysłu”, organizowany przez Fundację Stupa House i Buddyjski Związek Diamentowej Drogi Linii Karma Kagyu. W drugiej edycji „Przestrzeni Umysłu” w naszym mieście odbędzie się szereg wykładów i spotkań, warsztaty medytacji a także wystawa „Oświecenie 3D”.
 • Kurs medytacyjny - INAUGURACJA NOWEJ GOMPY
  Leszek "Misiek" Nadolski i Włodek Wiszka - 7-8 lutego 2015
  Zapraszamy serdecznie na otwarcie NOWEJ GOMPY oraz kurs medytacyjny z Leszkiem "Miśkiem" Nadolskim i Włodkiem Wiszką.
 • KURS MEDYTACYJNY
  Daniel Wysocki - 13-14 grudnia 2014
  Serdecznie zapraszamy na kurs medytacyjny, który poprowadzi nauczyciel buddyzmu diamentowej drogi Daniel Wysocki.
 • WYKŁADY
  Maike i Pit Weigelt - 17 i 23 listopada 2014
  Serdecznie zapraszamy na wykłady buddyjskie, które poprowadzą Maike i Pit Weigelt, nauczyciele buddyzmu diamentowej drogi z Niemiec.
 • WYKŁADY
  Karolina Pospisilova - 20-21 października 2014
  Serdecznie zapraszamy na wykłady Karoliny Pospisilovej, nauczycielki buddyzmu diamentowej drogi z Czech.
 • WYKŁADY
  Marek Witek - 8-9 czerwca 2014
  Serdecznie zapraszamy na wykłady Marka Witka, nauczyciela buddyzmu diamentowej drogi z Opola. Wykłady odbędą się w Teatrze Małym i w Buddyjskim Ośrodku Medytacyjnym w Szczecinie.
 • KURS MEDYTACYJNY
  Juliusz Humienny - 26-27 kwietnia 2014
  Wszystkich zainteresowanych buddyjskimi naukami i praktyką zapraszamy na kurs medytacji, w ramach którego odbędą się wykłady, sesje medytacji, pytania i odpowiedzi a także wyjaśnienia do praktyki. Spotkania poprowadzi Juliusz Humienny, nauczyciel buddyzmu z Gdańska.
 • Wykład - WEEKEND POZNAŃSKO-SZCZECIŃSKI
  Tadeusz Uchto - 22-23 lutego 2014
  Serdecznie zapraszamy na wykład Tadeusza Uchto pt. "Relacja nauczyciel-uczeń", który odbędzie się w ramach weekendu poznańsko-szczecińskiego. Spotkanie Sangi ze Szczecina i Poznania będzie okazją do wspólnych medytacji, wymiany doświadczeń z organizacji wydarzeń buddyjskich i zaprezentowania obu ośrodków.
 • Wykłady
  Karol Ślęczek - 13-14 lutego 2014
  Zapraszamy na wykłady Karola Ślęczka, które odbędą się w Klubie "13 Muz" oraz w Buddyjskim Ośrodku Medytacyjnym w Szczecinie. Karol Ślęczek to jeden z pierwszych nauczycieli buddyzmu diamentowej drogi w Polsce. Jest absolwentem Wydziału Filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego, pochodzi z Krakowa. Prowadzi kursy medytacyjne i wykłady Dharmy w ośrodkach buddyjskich oraz uniwersytetach w Polsce i na całym świecie m.in w USA, Kanadzie, Rosji, Ukrainie, Izraelu i Wielkiej Brytanii.
 • Wykłady
  Adam Jankiewicz - 25-26 listopada 2013
  Zapraszamy na dwa wykłady Adama Jankiewicza - pierwszy poniedziałkowy wykład odbędzie się w ośrodku, natomiast drugi w Teatrze Małym na Deptaku Bogusława.
  Adam Jankiewicz jest nauczycielem dharmy, pochodzi z Gdańska, a od kilku lat prowadzi buddyjski ośrodek odosobnieniowy w Bartołtach Wielkich na Mazurach.
 • Kurs medytacyjny
  Roland Beck - 18-19 października 2013
  Zapraszamy na kurs medytacyjny, który poprowadzi nauczyciel dharmy Roland Beck z Karma Guen. Roland przyjął buddyjskie Schronienie w Kanadzie w 2000, gdy po raz pierwszy spotkał Lamę Ole Nydahla. W 2002 przeprowadził się do Karma Guen gdzie mieszkał do 2009 pomagając prowadzić ten ośrodek. Naucza buddyzmu od 2005 roku, z zawodu jest konsultantem managementu, ma żonę i dwie córki.
 • Kurs medytacyjny - INAUGURACJA NOWEGO OŚRODKA
  Lena Leontieva, Marek Witek - 20-22 września 2013
  Serdecznie zapraszamy na kurs wykładów i medytacji, który poprowadzą Lena Leontieva z Moskwy i Marek Witek z Opola. Będzie to pierwsze wydarzenie inaugurujące aktywność nowego ośrodka buddyzmu diamentowej drogi w Szczecinie przy al. Wojska Polskiego. Oprócz medytacji i wykładów w programie jest również impreza inauguracyjna oraz prezentacja nowego ośrodka i projektu przebudowy.
 • Kuchary - Kurs Poła
  Lama Ole Nydahl - czerwiec 2013
  Serdecznie zapraszamy na kurs letni w Kucharach w dniach 21-30 czerwca 2013. W tym roku kurs rozpoczniemy spotkaniem polskiej i rosyjskiej Sangi (21-22 czerwca). Następnie w dniach 23-25 czerwca odbędą się wykłady podróżujących nauczycieli oraz wspólne sesje medytacyjne Buddy Nieograniczonego Światła. W dniach 25-30 czerwca Lama Ole Nydahl poprowadzi kurs Poła.
 • Festiwal Kultury Buddyjskiej
  I Festiwal Kultury Buddyjskiej w Szczecinie - Maj 2013
  W dniach 20-26 maja odbędzie się w Szczecinie I Festiwal Kultury Buddyjskiej „Przestrzeń Umysłu”, organizowany przez Fundację Stupa House i Buddyjski Związek Diamentowej Drogi Linii Karma Kagyu. W pierwszej edycji „Przestrzeni Umysłu” w naszym mieście odbędzie się szereg wykładów i spotkań, a także wystawa plenerowa „Przestrzeń Umysłu”.